اجاره خودرو فوری در استانبول و فرودگاه با پاسپورت

 • خانه
 • مقالات
 • اجاره خودرو فوری در استانبول و فرودگاه با پاسپورت
اجاره خودرو فوری در استانبول و فرودگاه با پاسپورت

اجاره خودرو فوری در شهر استانبول برای کسانی که دوست ندارند از سیستم حمل و نقل استفاده کنند، اهمیت بسیار زیادی دارد. این دسته از افراد ترجیح می دهند تا از همان ابتدا مبلغ بیشتری را بابت هزینه بنزین و کرایه ها پرداخت کنند، اما از اتوبوس، تاکسی و... استفاده نکنند. در ادامه سعی کرده ایم تا در مورد اجاره کردن ماشین ها در استانبول صحبت کنیم. البته این مقاله بیشتر در خصوص اجاره کردن خودروهایی است که در فرودگاه اجاره داده می شوند برای آن ها نیاز به پاسپورت و یک سری از مدارک شناسایی دیگر دارید. برای اجاره خودرو در ترکیه میتوانید از خدمات صراف اوغلو استفاده کنید.

روش های اجاره خودرو فوری

چند روش برای اجاره کردن فوری خودروها در شهر استانبول وجود دارد. هر کدام از این روش ها می توانند به اندازه خودشان دارای اهمیت بوده و نشان دهند که تا چه حد شما نیاز به بررسی کردن شرایط دارید. به طور مثال اگر مطمئن ترین و البته گران ترین راه را انتخاب کنید، دیگر نیازی نیست تا نگران مشکلات قانونی و یا خرابی های ماشین و... باشید.

·        اجاره به صورت آنلاین

برخی از افراد همواره روش های آنلاین و استفاده از وب سایت ها را نسبت به دیگر روش ها ترجیح می دهند. به همین خاطر نیز بهترین کار آن است که از شرکت هایی که دارای وب سایت های معتبری هستند، کمک بگیرید. این کار سبب می شود تا به شکل راحت تری بتوانید خودروی مدنظر خودتان را رنت کنید. معمولا پس از انتخاب کردن شرکت و ثبت نام در سایت می توانید خودروها و همچنین آپشن ها و خدماتی که برای هر خودرو در نظر گرفته شده است را با هم مقایسه کنید. این کار سبب می شود تا انتخاب های بهتری داشته باشید.

·        اجاره در شرکت

روش دوم برای اجاره کردن خودروها مربوط به اجاره آن ها در شرکت ها می باشد. در این بخش باید حتما به صورت حضوری به شرکتی که خودروها را اجاره می دهد مراجعه کرده و سپس با توجه به هزینه و بودجه ای که در نظر گرفته اید، خودرو مناسب خودتان را اجاره نمایید. فراموش نکنید که اجاره کردن خودرو حتما باید همراه با مدارک کامل باشد.

·        اجاره در فرودگاه

روش سوم مربوط به زمانی می شود که می خواهید خودرو را در همان بدو ورود به استانبول و یا هر یک از شهرهای دیگر، اجاره کنید. در این روش باید در همان فرودگاه به سراغ غرفه هایی بروید که مربوط به رنت کردن خودروها می شوند. این غرفه ها متعلق به شرکت های مختلفی بوده و به همین خاطر نیز می توانند خدمات گوناگون و متنوعی را به شما عرضه کنند. برای این کار زمانی که مدارک خود را تحویل دادید یا باید به پارکینگی بروید که خودروها در آنجا پارک شده اند و یا از خودروهایی که در پارکینگ فرودگاه قرار دارند، استفاده خواهید کرد. در هر صورت نگران نباشید زیرا به سرعت خودرو را به شما تحویل می دهند.

مزیت های کرایه خودرو فوری در ترکیه

شرکت های مختلفی هم اکنون در کشور ترکیه دارای خدمات کرایه اتومبیل هستند. این خدمات به شکلی می باشند که در شرکت های مختلف به صورت های گوناگونی عرضه می شوند. به طور مثال یک شرکت می تواند 5 مورد از این خدمات و آپشن ها را ارائه کند، در صورتی که شرکت دیگر می تواند با دریافت مبالغ بالاتر، خدمات بیشتری را به شما بدهد. در هر صورت نباید این نکته را فراموش کنید که چه شرکتی را برای این کار انتخاب می کنید.

 • ارائه دادن پشتیبانی به صورت 24 ساعته به 3 زبان زنده فارسی، انگلیسی و ترکی
 • ارائه دادن امکان رزرو خودرو به شکل های مختلف آنلاین، اپلیکیشن ها و یا تماس با واحدهای پشتیبانی و اجاره خودرو در فرودگاه
 • ارائه انواع و اقسام مختلف خودروها که دارای ظرفیت ها، کاربردها، نوع سوخت و امکانات مختلفی هستند.
 • ارائه درگاه های مطمئن برای پرداخت های آنلاین که نماد اعتماد الکترونیک دارند
 • امکان پرداخت کردن تمامی هزینه ها به صورت ریالی، دلاری و لیر
 • امکان پرداخت کردن هزینه ها در دو مرحله
 • داشتن انواع بیمه های بدنه، شخش ثالث، خسارت های جزئی و...
 • داشتن برچسب های مربوط به پرداخت خودکار عوارض های جاده ای
 • قیمت های مناسب نسبت به وسایل حمل و نقل عمومی
 • امکان کرایه خودرو با راننده و بدون راننده
 • امکان دریافت خودرو از پارکینگ یک شهر و تحویل آن به پارکینگ یک شهر دیگر که مربوط به همان شرکت است
 • مدل جدید بودن خودروها
 • وجود تجهیزات لازم و کامل در تمامی خودروها

مدارک لازم برای اجاره خودرو فوری

برای آن که بتوانید به شکل سریع السیر یک خودرو مناسب را اجاره کنید و به کارهای خودتان برسید، بهترین کار آن است که مدارک لازم برای این کار را فراهم کنید. نبود هر کدام از این مدارک می تواند سبب شود تا شما در مسیر اجاره کردن خودرو دچار مشکل شوید.

 • ارائه کردن اصل و کپی از گواهینامه ای که در ایران داشته اید
 • ارائه کردن اصل و کپی از گواهینامه بین المللی خودتان
 • ارائه کپی از پاسپورت
 • ارائه بلیط رفت به سمت ترکیه
 • پرداخت کردن مقدار بیعانه برای اجاره فوری خودرو

تمامی این موارد به همراه یک سری دیگر از فیش ها و یا مدارک هویتی را برای اجاره کردن خودرو به صورت فوری در شهر استانبول و یا هر شهر دیگری از کشور ترکیه، نیازی دارید. داشتن تمامی این موارد سبب می شوند تا بتوانید به شکل ساده و راحت تری خودرو مورد نظر خودتان را در فرودگاه کرایه کرده و از آن استفاده کنید.

نکات مهم در اجاره فوری خودرو در استانبول

برای اجاره فوری خودرو در استانبول باید حتما چند نکته مهم را در نظر بگیرید. اولین نکته آن است که حتما شرکت های مناسب و معتبری را پیدا کنید. اگر از شرکت های نامطمئن بخواهید خودرو کرایه کنید، دچار مشکل خواهید شد. این شرکت ها دارای مجوزهای قانونی نبوده و به همین دلیل نیز نمی توانید در صورت بروز مشکل، در امان باشید.

مورد بعدی آن است که حتما خدمات پس از کرایه اتومبیل را در نظر داشته باشید. خدماتی که این شرکت ها ارائه می کنند، می تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

و نکته سوم نیز آن است که حتما سعی کنید خودرویی را انتخاب کنید که مصرف بنزین پایینی داشته باشد، مدل بالا باشد و احتمال خرابی آن وجود نداشته باشد و همچنین گزینه ها و آپشن های مناسب برای سفر در جاده های خارج شهری و درون شهری را داشته باشد.

کلام پایانی

در خصوص اجاره خودرو فوری در استانبول سعی کردیم تا هم تمامی جوانب این کار را توضیح دهیم و هم تلاش کردیم تا به شما در مورد خطرات و مشکلات احتمالی این کار توضیح دهیم. فراموش نکنید که هر کدام از این موارد می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. یک نکته و مسئله مهم نیز آن است که برای اجاره کردن خودرو حتما از شرکت های ترکیه ای و اروپایی که دارای مجوزهای لازم برای انجام این کار هستند، استفاده کنید تا در نهایت دچار مشکل با خودرو و یا هر نوع مشکل قانونی دیگری نشوید.

 

نظرات

 • نظری ثبت نشده است.

ثبت نظر

جدید ترین املاک

مشاوره رایگاه برای مهاجرت و خرید ملک

درمورد خرید ملک،خودرو،سرمایه گزاری و یا مهاجرت به ترکیه سوالی دارید؟

Call Watsapp instagram